Apie mus

Tel.: 8 343 22039
Mokyklos tipas: progimnazija
Mokomoji kalba: lietuvių
Įstaigos teisinė forma: savivaldybės biudžetinė įstaiga
Juridinio asmens kodas: 190379088
Duomenys apie progimnaziją skelbiami juridinių asmenų registre

Želsvos progimnazija

„Ten, kur Žaltytis ir Buktos giria, šviečia iš tolo Želsvos mokykla“. Želsvos, Paželsvių, Triobiškių kaimai nuo kitų apylinkės kaimų buvo atskirti Šešupės upės ir Buktos girios. Nuo 1918 metų Želsvos kaime įsteigta mokykla. 1953 metais mokykla tapo septynmete, nuo 1986 metų – devynmete mokykla, 1999-09-01 mokykloje atidaroma dešimtoji klasė.

Taip mažutė pradžios mokykla išaugo į gražią Želsvos mokyklą. 2002 metais mokykla įsijungė į Mokyklų Tobulinimo Programą, skirtą Lietuvos tūkstantmečiui paminėti. 2004 metais buvo renovuota. 2020 m.  tapo Marijampolės sav. Želsvos progimnazija.
Progimnazijai nuolat paramą teikia Vokietijos organizacija „Pagalba Lietuvos vaikams“, kuriai vadovauja Eva Klingenberg.